bahcelievler

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

Bahçelievler Hakkında Bilgi:

Bahçelievlerİstanbul iline bağlı bir ilçedir. Avrupa yakasında, güneyden Bakırköy’e, batıdan Küçükçekmece’ye, kuzeydenBağcılar’a ve doğudan Güngören’e komşudur. 1992'de Bakırköy’den ayrılarak ilçe olmuştur.

Bahçelievler ilçesi, CumhuriyetÇobançeşmeFevzi ÇakmakHürriyetKocasinanSiyavuşpaşaSoğanlıŞirinevlerYenibosna,Zafer ve Bahçelievler olmak üzere 11 mahalleden oluşmaktadır. İlçeye bağlı bucak veya köy yoktur.

1950'li yıllara kadar bugün Bahçelievler ilçesinin bulunduğu bölgede Kocasinan ve Yenibosna köyleri vardı. Bahçelievler’in bulunduğu kesim, Bakırköy’ün O-1 karayolunun (eski E-5) kuzeyine doğru büyümesiyle oluşmuştur.

                                                          

                                                               BAHÇELİ EVLER NAKLİYAT FİRMALARİ

         Bahçelievler Nakliyat Firmalarında Lider firma konumunda olan Bahçelievler Ev Nakliyesi ve Bahçelievler Ev Taşıma ve Bahçelievler Eşya Depolama olarak biz Ege Nakliyat . Bahçelievler Nakliyat Firması olarak yıllardır Bahçeli evler Ev taşıma işinde profesyonel ve uzman kadromuzla BAHÇELİEVLER NAKLİYAT VE BAHÇELİEVLER EV TAŞIMA işini tamamen baitleştirip zevkli bi hale getirdik tabi bu halae gelmesi için gelişen Evden eve Nakliyat teknikleri önemli rol oynar .

         Bahçelievler Ev Nakliyesi ile Bahçeli evler Eşya depolama hizmetleri sayesinde Bahçelievler Kiralık Eşya Depolama firmalarında öncü firmayız . BAHÇELİEVLER EV TAŞIMACILIĞI ve BAHÇELİ EVLER EŞYA DEPOLAMA hizmetlerinden faydalanmak için arayınız ve indirimli fiyatlardan faydalanın .

 Bahçelievler evden eve Nakliyat konusunda yıllardır tercih edilmemizdeki neden ; Müşteri memnuniyetini temel bir şirket felsefesi yaparak ,yolumuza durmadan devam etmektir esasımız .Bahçelievler Nakliyat şirkerleri arasında öncü firma ,Bahçelievler Eşya Depolama ve muhafazadaki hassasiyetimiz sayesinde siz değerli müşterilerimize layık olmaya çalışıyoruz .

         "Bir müşteri ,bin müşteridir "Presibi bizim temel Felsefemizdir...

 

  

  

 

 

 

 

 

 

                       www.akaydinnakliyat.com                         www.egenakliye.com                    www.akaydinevdenevenakliyat.com

                  Evden eve Nakliye                  Şehirler arası Nakliye                   Eşya Depolama                    İzmir İstanbul Nakliye                   

      Hizmet Verdiğimiz Bazı Yerler:

 
2012 ©.Tüm hakları saklidir, Ege Nakliyat..                                                                                                                                                                     By İlhan A.