bakirkoy

Bakırköy Evden Eve Nakliyat

Bakırköy Hakkında Bilgi:

1989'a kadar İstanbul'un en büyük yüzölçümlü ilçelerinden olan ve o dönem batıda Çatalca, kuzeyde Eyüp ve Gaziosmanpaşa'yla komşu olan Bakırköy 1989 ve 1992 yerel seçimleri ile önce Küçükçekmece daha sonra BahçelievlerBağcılar ve Güngörenilçelerinin ayrılması ile hem nüfus, hem de alan olarak küçülmüştür.

İlçe sınırları kuzeyindeki E-5 Karayolu sınırı olup, Güngören ve Bahçelievler ilçeleri; güneyinde Marmara Denizi, doğusunda Çırpıcıderesi sınır olup, Zeytinburnu ilçesi, batısında ve kuzey-batısında ise Küçükçekmece ilçesi bulunmaktadır. Bu sınırlar içerisinde Bakırköy ilçesi 35 km2 alana kuruludur.Toplam 15 mahalleden oluşmaktadır. 1926'da ilçe olan Bakırköy'den; 1957'de Zeytinburnu(Fatih'in batı mahallelerini de alarak), 1987'de Küçükçekmece ayrılarak ilçe olmuştur. 1992'de BağcılarBahçelievler, ve Güngören(Esenler 1994'te Bağcılar ve Güngören ilçelerinin bazı mahallelerinden oluşmuştur) Bakırköy'den; Avcılar ise Küçükçekmece'den ayrılarak ilçe olmuştur. İstanbul'un gelişmiş ve eski ilçelerinden biridir.

    Bakırköy evden eve Nakliyat konusunda yıllardır tercih edilmemizdeki neden ; Müşteri memnuniyetini temel bir şirket felsefesi yaparak ,yolumuza durmadan devam etmektir esasımız .Bakırköy Nakliyat şirkerleri arasında öncü firma ,Bakırköy Eşya Depolama ve muhafazadaki hassasiyetimiz sayesinde siz değerli müşterilerimize layık olmaya çalışıyoruz .

         "Bir müşteri ,bin müşteridir "Presibi bizim temel Felsefemizdir...

 

  

  

 

 

 

 

 

 

                       www.akaydinnakliyat.com                         www.egenakliye.com                    www.akaydinevdenevenakliyat.com

      Hizmet Verdiğimiz Bazı Yerler:

 
2012 ©.Tüm hakları saklidir, Ege Nakliyat..                                                                                                                                                                     By İlhan A.