depolama
depolama-3

     Depolama Hizmetleri

Depolama belirli süreli olarak ev ,ofis veya fabrika eşyalarının uygun ısı ve ışık koşullarına sahip depolarda muhafaza edilmesidir.

Eşyalarınız teslim alınacağı yerden en son paketleme teknolojileri kullanılarak Türkiye'belirli merkezi noktalarda bulunan depolarımıza nakledilir.Oluşabilecek her türlü kazada eşyalarınız sigortalanır.Depolama ücretleri de haftalık ,aylık, ve yıllık fiyat olarak kategorize edilir. Ayrıca kişisel eşyalarınız için de depolarımızda bulunan özel kasalarımızdan yararlanabilirsiniz.Belirtilen tarihten önceki teslim alımlarınızda sözleşmeleriniz yenilenir,kullanmadığınız sürelerin ücretleri faturanıza yansımaz 1 yıl üstü hizmetlerimizde özel indirimler mevcuttur.

Gıda ve temizlik ürünleri,sağlık teçhizatları depolamalarında ise uygun ortam şartları sağlanır. Ev eşyalarında monte ve demonte ücretsizdir.İşyeri,ofis,fabrika,banka , hastane vb eşyalarında özel indirimler mevcuttur.

Eşyalarınız havası alınmış özel şişme patpatlar.Tv,plazma,cam ,biblo,ayna gibi çizilebilir,kırılabilir eşyalarınız özel paket battaniyeleri ile koruma altına alınır.Bu hizmetleri sizin için en uygun fiyata sunmaktayız.Fiyat avantajlarımızdan yararlanabilmek için bizimle irtibata geçiniz.

 

 

 

 

       Anadolu yakasi Evden Eve Nakliyat           Avrupa yakasi Evden Eve Nakliyat          Ev Eşyasi Depolama           Ev Eşyasi Nakliyesi

 

      Hizmet Verdiğimiz Bazı Yerler:

 
2012 ©.Tüm hakları saklidir, Ege Nakliyat..                                                                                                                                                                     By İlhan A.

Anasayfa     Evden Eve    Nakliyat    Depolama    Paketleme    Araçlarımız    İletişim       Ofis Taşımacılığı